AROMA

POLSKI PRODUCENT ZIÓŁ I MIESZANEK OWOCOWYCH

AROMA

Firma powstała ponad 20 lat temu. Na początku zajmowała się tylko importem hibiskusa i herbat. Z biegiem czasu zaczęła rozbudowywać park maszynowy w celu umożliwienia oczyszczania importowanych produktów z zanieczyszczeń. Następną fazą rozwoju było uruchomienie linii do rozdrabniania produktów. Aroma rozpoczęła skup ziół oraz suszonych owoców od polskich rolników i tym samym sprzedaż produktów w formie FIX. Były to gotowe komponenty do produkcji mieszanek owocowych i ziołowych.

Następnym krokiem było zaoferowanie naszym klientom mieszanek czyli tzw. baz do aromatyzowania, a stąd dzielił firmę już tylko mały krok do wprowadzenia na rynek gotowych mieszanek aromatyzowanych. Ten mały krok okazał się być wielkim krokiem w dziejach firmy. Od ponad 5 lat Aroma dostarcza swoim klientom mieszanki gotowe do pakowania w różnego rodzaju saszetki.

KAŻDY DZIEŃ MA SWÓJ AROMAT Melchior Wańkowicz

LOGISTYKA

Dysponujemy własnymi magazynami wysokiego składowania o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych. Kilkuset tonowe zaplecze magazynowe pozwala nam na utrzymywanie ceny w długim okresie czasu, nie poddajemy się trendom krótkookresowym. Stała umowa z największymi firmami spedycyjnymi pozwala nam na dostarczanie produktów wg zasady "just in time" w całej Europie.

W ramach realizowanego w latach 2010-2013 projektu pn. „Wzmocnienie pozycji konkurencyjnej spółki Aroma poprzez budowę nowoczesnej hali produkcyjnej i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013, AROMA Dorota Biernacka, Mirosław Biernacki Spółka Jawna dysponuje infrastrukturą przemysłową – zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, nowoczesna hala produkcyjna i laboratorium, dzięki której w połączeniu z profesjonalizmem zatrudnianych pracowników oferuje Państwu produkty charakteryzujące się najwyższą jakością mogące zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

POLITYKA FIRMY

Polityka firmy koncentruje się na działaniach związanych z wewnętrzną i zewnętrzną sferą organizacji. Kładziemy nacisk na poszanowanie praw pracowników dając im poczucie bezpieczeństwa, a także wspieramy budowanie tożsamości zespołowej poprzez działania integracyjne. Wierzymy, że jedyną drogą do zadowolonego klienta jest zgrany zespół pracowników.

Polityka zewnętrzna zakłada budowanie bliskich i trwałych relacji z dostawcami towarów i usług, które opierają się na czystych, wolnorynkowych zasadach. W kontaktach z klientami przyświeca nam od początku jedno i to samo motto:
"Satysfakcja naszych klientów, to nasza satysfakcja".

Adam Biernacki 16.04.2018
CMO of AROMA

PRODUKTY

Podstawowe grupy to: herbatki owocowe,mieszanki ziołowe, zioła, bazy owocowe, produkty jednorodne takie jak hibiskus czy herbaty. W stałej ofercie znajdują się następujące mieszanki: malinowa, leśna, truskawkowa, pomarańczowa, cytrynowa, żurawinowa, różne bukiety ziołowe w tym odchudzające, zioła takie jak: mięta, melisa, dziurawiec, rumianek, szałwia, pokrzywa, tymianek, oregano, owoc kopru i inne jak hibiskus czy też lipa.

Podstawę oferty stanowią fiksy w rozdrobnieniu 0,3-1,6mm. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie dostarczyć fiksy w różnych wielkościach, nawet do kilku milimetrów. W temacie herbatek kawałkowych (5-10mm) jesteśmy w stanie dostarczyć hibiskus oraz owoc lub skórkę dzikiej róży. Wyżej wymieniony park maszynowy, umożliwia nam zaoferowanie produktów o wysokich ciężarach nasypowych nawet do 500g/l. Technologia granulowania to rozwijany przez ponad dekadę "know how" naszej firmy.